kariéra v UPC

Práca predajcu D2D pre telekomunikačnú spoločnosť

Miesto práce

rôzne regióny Slovenska

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovného pomeru

dohoda / brigáda živnosť

Platové ohodnotenie

300 EUR + variabilná zložka mzdy závislá od výkonu, zárobok možný od 1100 do 2000 EUR

Mám záujem

Ako bude vyzerať vaša náplň práce

Čo Vám táto pozícia ponúka?

  • stanete sa nielen súčasťou sveta telekomunikácií, no zároveň aj odborníkom na naše produkty a služby
  • možnosť neustále napredovať učiť sa novým zručnostiam-poskytneme Vám bezplatné úvodné školenia a navyše Vás budeme priebežne školiť v oblasti predajných zručností
  • stať sa súčasťou projektu predaja služieb optický internet, digitálna televízia, internetová televízia

Vašou úlohou bude:

  • zúčastňovať sa predajných výjazdov so svojím leadrom
  • konzultovať so zákazníkmi ich požiadavky, zabezpečíte starostlivosť o ich potreby
  • pomôcť a usmerniť ich pri výbere toho najlepšie riešenia či služby ( televízia, internet, pevná telefónna linka)
  • pri práci v teréne aktívne získavať nových zákazníkov
  • práca s interným objednávkovým systémom, ktorý funguje na online platforme- vidíte stav spracovania Vami zadanej objednávky a viete si ju sledovať

Z dôvodu veľkého záujmu o tieto pozície , budeme kontaktovať len vybraných záujemcov.

čo očakávame

Odborné a osobnostné predpoklady

Vašou úlohou je zistiť čo zákazník chce a rovnako aj čo potrebuje. Preto sa Vám na tejto pozícii zíde :

  • prozákaznícky prístup, obchodný duch a ako sa hovorí- ťah na bránu
  • samozrejme je to pripravenosť pomáhať zákazníkom a odpovedať na ich otázky
  • schopnosť reagovať rýchlo, aby Vás nezaskočila ani najmenšia námietka zo strany zákazníka
  • v neposlednom rade je to odolnosť voči stresu

čo ponúkame

O svojich ľudí sa vieme a chceme postarať, preto svojim zamestnancom ponúkame aj tieto benefity:

  • absolvujete úvodné školenia a do všetkého Vás zaučíme, aby ste u nás už od začiatku cítili ako ryba vo vode
  • flexibilná pracovná doba Vám umožní prispôsobiť pracovný čas svojim vlastným potrebám
  • u nás sa budete pravidelne vzdelávať- čakajú na Vás interné či odborné školenia
  • čakajú na Vás výhodné zamestnanecké zľavy na produkty a služby UPC
  • zároveň ponúkame zľavy u zmluvných partnerov-Datart, Hej.sk, Gorila.sk,Metro karta
  • Multisport karta Vám pomôže k vyplaveniu endorfínov, ale tiež si vďaka nej môžete dopriať relax
  • podporujeme zdravú súťaživosť- čakajú na Vás aj motivačné súťaže o zaujímavé a hodnotné ceny

Zaujala vás naša ponuka?

Kontaktujte nás

Dajte nám o vás vedieť!
Či už ste ostrieľaní experti alebo čerství absolventi, možno hľadáme do tímu práve vás!
Sem priložte životopis a/alebo prílohu vo formáte .doc alebo .pdf