kariéra v UPC

CX Manager

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

ASAP/ dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Platové ohodnotenie

1900 EUR (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Mám záujem

Ako bude vyzerať vaša náplň práce

Hľadáme skúseného  CX Managera, ktorého primárnym cieľom bude zlepšovať spokojnosť našich zákazníkov. Z tejto pozície tak ovplyvníte to, ako sa správame k našim zákazníkom a prispejete tak k budovaniu silného a stabilného brandu.

Okrem toho bude Vašou úlohou:

  • hľadanie silných a slabých miest v komunikácii a interakcii so zákazníkmi
  • v spolupráci s kolegami sa zameriate na odstraňovanie týchto slabých miest
  • aktívna účasť na projektoch, prípadne koordinácia projektov s cieľom zvýšiť spokojnosť zákazníkov
  • prinášať nové nápady a riešenia, ako zamedziť sťažnostiam klientov a ako zlepšiť komunikáciu s nimi
  • reporting zistení a výsledkov pre manažment
  • spolupráca pri zadávaní či interpretovaní výsledkov prieskumov vo zverenej oblasti
  • z pohľadu zákazníka sa pozriete na nastavené procesy a prinesiete návrh na ich zlepšenie
  • plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného

Zaujala Vás táto ponuka? Všetky potrebné informácie Vám radi doplníme telefonicky, či na osobnom stretnutí. Pošlite nám svoj životopis a staňte sa súčasťou UPC ešte dnes.

Tešíme sa na pohovor s Vami !

čo očakávame

Odborné a osobnostné predpoklady

Na tejto pozícii potrebujete :

  • min 2 roky skúseností na obdobnej pozícii v oblasti merania klientskej skúsenosti (customer experience)
  • aktívnu znalosť AJ (B2/C1)
  • VŠ vzdelanie
  • ovládanie základných CX metrík NPS
  • mikro a makro ekonomickým prehľad
  • analytické myslenie a prezentačné zručnosti pri interpretovaní získaných dát a výsledkov
  • odhodlanie prinášať nové nápady a riešenia
  • cit pre detail a vytrvalosť
  • MS Word- Power point, Excel

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

anglický - aktívne

čo ponúkame

O svojich ľudí sa vieme a chceme postarať, preto svojim zamestnancom ponúkame aj tieto benefity:

  • Learning & Development: interné a externé školenia prispôsobené vašim vlastným potrebám (technické a mäkké zručnosti)
  • jazykové vzdelávanie na pracovisku počas pracovného času
  • flexibilný pracovný čas a možnosť využívať HO
  • 25 dní dovolenky pre každého
  • čakajú na Vás výhodné zamestnanecké zľavy na produkty a služby UPC
  • zľavy u zmluvných partnerov-Datart, Hej.sk, Gorila.sk,Metro karta
  • Multisport karta Vám pomôže k vyplaveniu endorfínov, ale tiež si vďaka nej môžeš dopriať relax
  • rôzne teambuildingové aktivity na pracovisku i mimo neho, na ktorých sa poriadne zabavíte a najete na náš účet
  • firemné podujatia- zdravé raňajky v kancelárii, slovenský brunch, deň žien či darovanie krvi
  • chceme, aby sa naši ľudia cítili dobre nielen v práci, ale aj v súkromí, preto ponúkame starostlivosť o duševné zdravie zamestnancov prostredníctvom stretnutí s koučom

Zaujala vás naša ponuka?

Kontaktujte nás

Dajte nám o vás vedieť!
Či už ste ostrieľaní experti alebo čerství absolventi, možno hľadáme do tímu práve vás!
Sem priložte životopis a/alebo prílohu vo formáte .doc alebo .pdf